ПРОГРАМА на Европейска седмица на спорта 15-25 септември 2017 Княжеска градина

| Bogomil

Европейска седмица на спорта  

15-25 септември 2017

Княжевска градина пред Монумента на Съветската армия

ПРОГРАМА

–––––––––––––––––––––––––––––––––

 

16.09 събота

„Ден на танците, движението и здравословната храна“/Фестивал на розовия домат

Водещ Атанас Михайлов

 

10:45 ч. – Томбола с награди

11:00 ч. – Начало на танцовия ден с изпълнение на Blacky и

Dance studio New eX

11:10 ч. – Старт на състезателната категория Хип-хоп и

Стрийт денс

11:45 ч. – Томбола с награди

12:00 ч. – Официално откриване

12:10 ч. – Награждаване на победители от категория Хип-хоп и

Стрийт денс

12:30 ч. – Финиширане на Велокарнавал + кратка демонстрация

пред сцената и конкурси за визия с награди

12:40 ч. – Танцова изява на „Желязков денс груп“

12:50 ч. – Народни танци (1-ви тур) с участието на Лауреатите от

Националния фестивал на клубовете за народни хора

„Хоро се вие, извива“

13:30 ч. – Изпълнение на Брас бенд Виво Монтана

14:00 ч. – Народни танци (2-ри тур) с участието на Лауреатите от

Националния фестивал на клубовете за народни хора

„Хоро се вие, извива“

15:00 ч. – Томбола с награди

15:15 ч. – Закриване

 

 

 

 

 

 

20.09 сряда

Ден на бойните спортове и изкуства

                               

 

16:00 – 19:00 Ден на бойните спортове – демонстрации: деца от школите и елитни състезатели ще представят няколко бойни спорта и ще дадат възможност на всеки желаещ да получи първи уроци в бойните изкуства. Ето и програмата по часове:

16.00 Таекун-до – куадратлон

16.30 Самбо

17.00 Таекундо WTF

17.30 Джудо

18.00 Карате

 

 

 

21.09 четвъртък

     Ден на гимнастика, акробатика, батут и фехтовка

                             

 

16:00 – 19:00 Демонстрации по художествена гимнастика, акробатика,  батут, фехтовка, гимнастически композиции и др.

Деца от школите и елитни състезатели ще направят демонстрации и ще дадат възможност на всеки желаещ да получи на място първи уроци в съответния спорт. Програмата започва в 16.00 ч. с 10-минутни демонстрации от всеки спорт на сцената, след което заниманията продължават в отделните сетове, разположени край нея. Водещ ще дава информация за техники и прийоми, а треньори ще разясняват действията на състезателите. Във фехтовката ще има и възстановка на рицарски боеве на майстори с меча и сабята.

 

 

 

22.09 петък

                                        Ден на баскетбола

 

16:00 – 19:00 ч. – Демонстрации и състезания по Баскетбол 3х3

 

 

 

 

 

23-24.09

Extreme Fest Sofia 2017

23 Септември (събота):

…. Паметник на Съветската армия …

10:00 – 20:00: Баскетбол 3 х 3

Extreme Fest Bazaar

12:00 – 18:00: Зип лайн /тролей/
Бънджи скокове от кран

Въздушна Възглавница (свободно скачане)

Дрифт надпревара с RC колички
Тест райд на бълграрски електрически велосипеди Emotion Bike

Велосервиз True Riders

Стена за катерене
Рейсинг симулатори Mirafiori

Сумо битки

15:00 – 16:00: Училище по кънки – Disaster
15:00 – 18:00: Артчъри таг и Бъбъл футбол
Breake Dance Battle
16:00 – 18:00: Училище по лонборд – Wild Berries
Фрийрън уъркшоп
Графити импровизация от Sofia Graffiti Tour
18:00 – 20:00: Състезание по BMX, Ролери и SK8

20:00 – 20:30: Награждаване по BMX, Ролери и SK8 и Breake Dance
20:30 – 21:30: Музикално изпълнение – „Жлъч“, „Секта“ и DJ Akasha на грамофоните

……… Mirafiori Club – Бул. Асен Йорданов 3……..

22:00: Extreme Party със Stunt show / Mirafiori Club

 

24 Септември (неделя):
……… “Паметник на Съветската армия“ ……..

10:00 – 20:00: Extreme Fest Bazaar

10:00 – 17:00: Баскетбол 3 х 3 Финали

12:00 – 17:00: Зип лайн /тролей/

Въздушна Възглавница (свободно скачане)

Бънджи скокове от кран
Стена за катерене
Рейсинг симулатори Mirafiori

Сумо битки
15:00 – 17:00: Училище по лонборд – Wild-Berries
……… ул.“Ген. Й. Гурко“ ……..

10:00 – 12:00: Графити импровизация от Sofia Graffiti Tour

12:00 – 17:30: Отворен автомобилен бокс – всеки, ще има възможност да се запознае със състезателните автомобили и да се докосне до тях.

12:00 – 16:00: Картинг училище – Sofia Karting Ring

Ducati Мото училище с Ангел Караньотов
16:00 – 17:00: Дрифт надпревара с RC колички

16:30 – 17:30: Шампионска надпревара с Hyundai

17:30 – 18:00: Награждаване шампионска надпревара

18:00 – 19:30: Моторспорт шоу – Mirafiori team